Additional information
| Procesor: | Intel Core i3 4330 3,5GHz |
|---|---|
| RAM: | 4GB |
| Grafická karta: | Integrovaná Intel |
| Displayport: | Ano |
| VGA: | Ano |
| HDD SSD: | 256GB SSD |
| Kategorie A: | Velmi malé známky opotřebení, minimální škrábance. |
| Optická mechanika: | Ano |
| LAN: | Ano |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Záruka: | 12 měsíců |
| USB: | 8x |





