Additional information
| Velikost displeje: | 14,1" |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core i5 2520M Sandy Bridge 2.50 GHz |
| RAM: | 8GB |
| HDD SSD: | 128GB SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná Intel |
| Kategorie A: | Velmi malé známky opotřebení, minimální škrábance. |
| LAN: | Ano |
| Čtečka karet: | Ano |
| Displayport: | Ano |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Bluetooth: | Ano |
| Optická mechanika: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1600 x 900 |
| USB: | 3x |
| Povrch displeje: | Matný |
| VGA: | Ano |
| WiFi: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Záruka: | 12 měsíců |






