Additional information
| Procesor: | Intel Core i5 7300U |
|---|---|
| HDD SSD: | 256GB SSD |
| Velikost displeje: | 12,5" |
| Povrch displeje: | Matný |
| Displayport: | Ano |
| Čtečka karet: | Ano |
| Kategorie A+: | Prakticky nepoužívaný produkt. |
| Grafická karta: | Integrovaná Intel |
| Bluetooth: | Ano |
| LAN: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| USB: | 2x |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Modem 3G/4G/5G: | Ano |
| RAM: | 8GB |
| VGA: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| WiFi: | Ano |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 |









