Additional information
| Velikost displeje: | 13,3" |
|---|---|
| Procesor: | Intel i5 2540m 2,6GHz |
| RAM: | 4GB |
| HDD SSD: | 128GB SSD |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 |
| Povrch displeje: | Matný |
| VGA: | Ano |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| LAN: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Kategorie A: | Velmi malé známky opotřebení, minimální škrábance. |
| USB: | 2x |
| Grafická karta: | Integrovaná Intel |
| WiFi: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Optická mechanika: | Ano |
| Záruka: | 12 měsíců |




