Additional information
| Kategorie A: | Velmi malé známky opotřebení, minimální škrábance. |
|---|---|
| Velikost displeje: | 14,1" |
| Procesor: | Intel Pentium 3550M |
| RAM: | 4GB |
| HDD: | 500GB |
| LAN: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná Intel |
| Operační systém: | Windows 10 Pro |
| Povrch displeje: | Matný |
| USB: | 4x |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 |
| VGA: | Ano |
| Čtečka karet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displayport: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| WiFi: | Ano |
| Záruka: | 24 měsíců |





